Humánia a tudományágak teljes innovációja alapján hatalmas tudásanyggal rendelkezik, amelyet nem publikáltam tudományos folyóíratokban, mert a kezdeti próbálkozás után beláttam, hogy nincsennek abban a helyzetben, hogy be tudják fogadni az ilyen mértékben kreatív újdonságot, paradigma cserét, TudományosHibaMegoldást tartalmazó új elméleteket, Térképeket.
Gondolom, hogy erre csak a Humánia szervezet elterjedése után, a legnagyobb sokkhatásokat keltő hírek lassú megemésztését követően lesz majd talán lehetőség. Már egyetemi tanulmányim során a vizsgákon azt beszéltem meg a vizsgáztatókkal, hogy hol látok TudományosHibákat a tananyagban, szerintem mi okozta azokat, és hogyan lehetne kijavítani. Már ez is elég sokkoló hatású volt, de ezt viszonylag könnyebben megemésztették, mert nem az én tudományomról volt szó, hanem a professzoréról.
Itt a Humánia.hu honlapon vannak először publikálva ezek az IntelligensTudásRendszernek nevezett anyag.
Nem könnyű olvasmányok, pedig itt nagyrészt az egyszerűsített, és népszerű formára hozott változat van, ami ismerteti azt, hogy milyen IntelligensTudásRendszer témák vannak..
Maga az IntelligensTudásRendszer adatbázis formájú, és szoftverek keresnek benne, nem olasásra szánt.
Talán neked szokatlanságot jelentenek a különleges — un. SzóFejtőÍrással írt — szakszavak. Azért választottam ezt az írásmódot, hogy egyszerű, köznapi szavak összetételéből tudjam előállítani a TudományosSzakFogalmakat, és ezekből akár öt, vagy mégtöbb szó is kerülhet egymás után, és az ilyen hosszú szavak kiolvasását segítik a szóközi nagybetűzése az összetevő szavaknak. Ezeknek a SzakFogalmaknak megtalálod a definícióit a HumániaWikiben.
Tartalomjegyzék: